Jak kupić obrazy, antyki, srebra i porcelanę

Na naszej stronie staramy się Państwu prezentować starannie wyselekcjonowaną ofertę, w której znajdą Państwo nie tylko obrazy na sprzedaż, ale również rzemiosło artystyczne, przedmioty kolekcjonerskie i poloniki. Oferta ta jest na bieżąco aktualizowana, jeśli są Państwo zainteresowani konkretnym przedmiotem zapraszamy do Naszej Galerii w Warszawie, lub prosimy o kontakt telefonicznymailowy. Zachęcamy również do weryfikacji cen.

 

Chcąc oferować usługi na jak najwyższym poziomie współpracujemy z ekspertami rynku sztuki, rzeczoznawcami, konserwatorami i niezależnymi historykami sztuki, Galeriami Sztuki i Domami Aukcyjnymi na całym świecie.

Warunki sprzedaży

Przedmiotem obrotu są dzieła sztuki i obiekty rzemiosła artystycznego stanowiące własność Galerii, oraz powierzone do sprzedaży przez klientów. Obiekty znajdujące się w kręgu naszych zainteresowań kupujemy za gotówkę. Transakcje realizujemy od razu po podpisaniu umowy. Istnieje również możliwość sprzedaży komisowej, a prowizja jest negocjowana. Jednocześnie informujemy iż umowa komisu zostaje zawarta na czas nieokreślony, jednak w przypadku kiedy nie widzimy już możliwości sprzedaży obiektu, komitent w ciągu 14 dni od daty powiadomienia go o tym fakcie jest zobowiązany do odbioru. Po tym terminie obiekt zostaje przeniesiony do magazynu, a przy jego odbiorze pobierana będzie opłata za składowanie w wysokości 5% miesięcznie od ustalonej ceny sprzedaży. W przypadku przedmiotów, które muszą być poddane głębszej analizie przyjmowane są one na umowę depozytową. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za ukryte wady fizyczne i prawne sprzedawanych obiektów.