Skup antyków

Szanowni Państwo, zajmujemy się sprzedażą i skupem antyków. Przez lata w naszej Galerii pojawiło się wiele wyjątkowych obiektów, które teraz stanowią ozdobę prywatnych kolekcji w całej Polsce.Sprzedaż antyków - Warszawa


Nasza Galeria od wielu lat zajmuje się sprzedażą obrazów, rzeźb i rzemiosła artystycznego. W prezentowanej ofercie znajduje się malarstwo polskie i obce, srebra i platery, porcelana, szkło, rzeźba, tkaniny, różnego rodzaju przedmioty kolekcjonerskie i poloniki. Dotychczas prezentowaliśmy obrazy autorstwa znamienitych polskich malarzy: Józefa Pankiewicza, Juliana Fałata, Juliusza Kossaka, Wojciecha Kossaka, Jerzego Kossaka, Józefa Brandta, Teodora Axentowicza, Feliksa Michała Wygrzywalskiego, Eugeniusza Eibischa, Iwana Trusza, Edwarda Okunia, Zofii Albinowskiej - Minkiewiczowej, Alfonsa Karpińskiego, Wiktora Koreckiego i innych. Prace wielu z nich można oglądać w naszej Galerii.

Antyki skup - sprzedaż Warszawa


Nasza oferta obejmuje nie tylko obrazy. Proponujemy Państwu również szeroki wybór, różnego rodzaju  antyków na sprzedaż. W Galerii znajdą Państwo zarówno dzieła wybitnych polskich twórców,jak i drobne wyroby rzemiosła artystycznego, mogące stanowić ozdobę wnętrza czy idealny prezent. Współpracujemy z kolekcjonerami na całym świecie. Znając oczekiwania naszych stałych klientów staramy się pozyskiwać wyjątkowe obiekty leżące w kręgu ich zainteresowań.

Zachęcamy do odwiedzania naszej Galerii mieszczącej się w Warszawie - na spokojną kontemplację obrazów i poszukiwanie ciekawych obiektów.

Skup antyków - przykładowa oferta antyków

Skup antyków Warszawa - Mokotów


Każdy nowy obiekt w naszej ofercie jest dla nas wyjątkowy. Staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom, oferując szeroki wybór antyków na sprzedaż. Nieustannie staramy się poszerzać ofertę. W związku z tym prowadzimy również skup antyków.

Jesteśmy zainteresowani kupnem malarstwa – głównie polskiego, ale również wszelkiego rodzaju wyrobami rzemiosła artystycznego. Prowadzimy:

Sprzedaż i skup antyków Warszawa - gwarancja korzystnych
warunków


Skupujemy również antyki, których stan wymaga renowacji. Doradzamy Państwu w kwestii doboru odpowiedniej ramy do obrazów. Skupujemy pojedyncze przedmioty, jak i całe kolekcje. Proponujemy Państwu korzystne warunki sprzedaży. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w naszej zakładce – Jak sprzedać.

 


antyki sprzedaż - wycena antyków - galeria antyków - antyki srebra - antyczne obrazy na sprzedaz - skup antyków kraków - warszawa antyki - antyczne obrazy na sprzedaż - akwarele obrazy na sprzedaż warszawa - antyki obrazy - antyki warszawa