Jak kupić obrazy, antyki, srebra i porcelanę

Na naszej stronie staramy się Państwu prezentować starannie wyselekcjonowaną ofertę, w której znajdą Państwo nie tylko obrazy na sprzedaż, ale również rzemiosło artystyczne, przedmioty kolekcjonerskie i poloniki. Oferta ta jest na bieżąco aktualizowana, jeśli są Państwo zainteresowani konkretnym przedmiotem zapraszamy do Naszej Galerii w Warszawie, lub prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy. Zachęcamy również do weryfikacji cen.


Chcąc oferować usługi na jak najwyższym poziomie współpracujemy z ekspertami rynku sztuki, rzeczoznawcami, konserwatorami i niezależnymi historykami sztuki, Galeriami Sztuki i Domami Aukcyjnymi na całym świecie.


Galeria wydaje do zakupionych obiektów bezpłatne certyfikaty autentyczności, opatrzone hologramem, dla zabezpieczenia dokumentu. Na życzenie, za dopłatą, istnieje możliwość uzyskania dodatkowej ekspertyzy potwierdzającej autentyczność i autorstwo dzieła sztuki. Ekspertyzy przygotowywane są przez wykwalifikowanych specjalistów po przeprowadzeniu koniecznych badań.


Informujemy iż przyjmowanie płatności za towary w gotówce o wartości równej lub przekraczającej równowartość 15 000 euro skutkuje powstaniem obowiązku wynikającego z ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Tj. rejestracji transakcji i przekazaniu General­nemu Inspektorowi Informacji Finansowej o zarejestrowanej transakcji.
Podstawa prawna: ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2010 r. nr 46, poz. 276)Wysyłka dzieł


Istnieje możliwość wysłania zakupionych obiektów przesyłką kurierską. Realizujemy przesyłki na terenie kraju i za granicę. Nie realizujemy przesyłek za pobraniem. Nie realizujemy wysyłek za pobraniem.


Wywóz obrazów za granicę:Więcej informacji znajduje się na stronie http://bip.mwkz.pl/wywozy-zabytkow